| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/FOB/CIF |
| Χρώμα | λευκό |
| Ετικέτα | ChuangWei |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δυνατότητα πάχους | 1.03.0mm |
| Μέγεθος κοπής | unlimit |
| Χωρισμός του πάχους | 10,0-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Σκοπός | Εγκύκλιος και κύκλος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Χωριστό πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Χωριστό μήκος | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |