| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 χιλιοστά |
| Ηλεκτρική παροχή | 110/220 V |
| Μέγεθος μηχανών | 420x280x400 mm |
| Βάρος | 40/20 kg |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| balde υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | επίπεδο ικανότητας χειριστών |
| Αλεπούδες | 9 (περισσότερα ή λιγότερα) |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/FOB/CIF |
| Χρώμα | λευκό |
| Ετικέτα | ChuangWei |