| Παραγωγή κυλίνδρων (kgf) | 181-272 |
|---|---|
| Κτύπημα κυλίνδρων (χιλ.) | 10 |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Λεπίδα | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λειτουργούσα πίεση (φραγμός) | 4~6 |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | τέσσερις προαιρετικές ταχύτητες |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Dμήκρος της πλάκας | 460MM (προσαρμόζεται) |
| Σκοπός | γραμμικά και κυκλικά |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Έλεγχος | Έλεγχος με οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Χρώμα | Άσπρος |
|---|---|
| Μέγεθος PCB | 320*320mm (πρότυπα) |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Άξονας | KAVO |
| Ταχύτητα | 60000rpm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Πιστοποιητικό | Ειδικότερα: |
| Τέμνουσα ικανότητα | 330 χιλιοστά |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Ζωή των λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Ταχύτητα μηχανών αξόνων | 50000r/M |
|---|---|
| Το φορτίο και ξεφορτώνει τον τρόπο | Χειρωνακτικός |
| Ψήφισμα | ±0.01mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Περιοχή εργασίας | 680mm*360mm*50mm |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
|---|---|
| Punching δύναμη | 3-30T |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |