| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Λάιζερ | 10-17W |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Μέγεθος μηχανής | 1480mm*1360mm*1412 χιλ. |
| Βάρος της μηχανής | 1500 κιλά |
| Μέθοδος κοπής | Punching PCB με punching τον κύβο |
|---|---|
| Υλικό για το punching κύβο | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμογή | FPC, PCB, πίνακας στυπτηριών των οδηγήσεων FFC |
| Συμβάλτε | 10 Τ (που γίνεται σύμφωνα με τα προϊόντα του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| τύπος λεπίδων | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| Δάχος | - 3,5 χιλιοστά |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Μήκος κοπής | 330mm |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Σύστημα | Ώθηση χεριών |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Τέμνον μήκος | 460 χιλ. |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | Προαιρετικός |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |