| Max που καθοδηγεί την ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Άκαμπτο Fixturing | Καθολική δακτυλήθρα & αντιστατικό προσάρτημα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60000rpm/min |
| Μοντέλο | 3MM |
| Σειρά δρομολόγησης | 320mm*320mm |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| certification | CE ISO |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 0,3-3,5 χλστ |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 8/9/10 σετ (κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό από μπαλάδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Ονομασία | Κίνηση του αυτόματου PCB Depaneling διαχωριστών PCB β-περικοπών τύπων λεπίδων |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Ταχύτητα κοπής | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| πάχος κοπής ((mm) | 0.3-3.5 |
|---|---|
| Ταχύτητα κουράς | σύμφωνα με το επίπεδο δεξιοτήτων του χειριστή |
| Εγγύηση | 12 μήνες χωρίς χρέωση |
| Μέγεθος ((mm) | 570*210*400 |
| Βάρος ((Kg) | 130 |