| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 200 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |
| Ονομασία | Διαχωριστής κοπής PCB V |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός Βλ. | 3 σετ (6 τεμάχια) |
| Σχήμα των λεπίδων | Λεπίδες κύκλων |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Κανένα όριο |
| Λεπίδες | 3 σύνολα |
| Οδήγηση | Μηχανή |
| Δάχος PCB | 0.83.5mm |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Χρήση | Κόψιμο LED πάνελ, PCB.. |
| Αριθμός λεπίδων | 6 κομμάτια |
| Σχήμα των λεπίδων | τύπος κύκλου |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Εφαρμογή | Πίνακες από αλουμίνιο |
| Σκοπός | στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | unlimit |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |