| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
|---|---|
| Υλικό των λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Υπηρεσία υποστήριξης στο εξωτερικό |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Υλικό PCB | FR4, Αλουμίνιο, CEM |
| Μηχανή κοπής σε V | Μηχανή κοπής σε V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Σκοπός | Γραμμικό |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 0.3-3.5 |
| Ταχύτητα κοπής | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Αριθμός λεπίδων | Τρία σετ (6 κομμάτια) |
| Σύστημα | με κινητήρα |
| Δύναμη | 110 / 220 V |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |