| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποστρώματος PCB | 330mm/270mm ((Μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σκοπός | Χρησιμοποιήστε χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σκοπός | Χρησιμοποιήστε χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Πρόγραμμα | Κιβώτιο διδασκαλίας |
| Μέγεθος PCB Max | 400*400mm ((Μπορεί να γίνει εξατομικευμένο) |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200/330/400/450/480 mm |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
| μορφή λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Μαξ. μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Υλικό για τη λεπίδα | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |