| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Χρώμα | άσπρος |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εφαρμογή | κόβοντας το PCB, οδήγησε την επιτροπή .PCBA στυπτηριών… |
| Εξουσιοδότηση | Ελεύθερος για ένα έτος |
| Τέμνον μήκος | 330mm |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | Γραμμικός |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πάχος | 0.33.5mm |
| Ανώτατο μήκος | 400mm |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |