| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Συστατικό ύψος | 70 χιλιοστά |
| Τέμνουσα ανοχή | ±0,1 mm |
| Λεπίδα γάντζων | Τεχνητή μηχανή |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | Λεπίδες Circlure |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB πολλαπλών διαχωριστών |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Υλικό για τις λεπίδες | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 200 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |