| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποστρώματος PCB | 330mm/270mm ((Μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σκοπός | Χρησιμοποιήστε χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σχήμα | CWVC-330 |
|---|---|
| Μέγεθος | 620 χιλιοστά x 230 χιλιοστά x 400 χιλιοστά |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Βάρος της μηχανής | 165 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Ετικέτα | CW |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |