| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες εργασίας |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Διάστημα κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Μέγεθος κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Διάστημα κοπής | 720 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Λεπίδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Διάστημα κοπής | 460 mm (μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγεθος κοπής | 460 mm (μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν ένα έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Τυποποιημένη περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.53.5MM |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Πίνακας | 2 |