| Σύστημα | Αυτοματοποιημένη μηχανή τρύπησης |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | επιλογή (σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών) |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Χτυπήματα | Πυροβόλησης PCB / FPC με πετσέτα τρύπησης |
| Μέγεθος | 620 × 270 × 320 χιλιοστά |
|---|---|
| χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 40 κιλά |
| PCB | PCB |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Μέγεθος κοπής | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 SET |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μήκος κύματος | 355um |
|---|---|
| Έξοχος | Χαμηλής ισχύος κατανάλωση |
| Λέιζερ | 12/15/17 W |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Εξουσία | 220V 380v |
| πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Οδηγημένος τρόπος | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| πλάτος PCB | 300mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| πλάτος PCB | 300 mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Διοδηγούμενη λειτουργία | Να περπατήσει/σερβο μηχανή (προαιρετικά) |
| Άγγελος β-περικοπών | >40° |
| Ταχύτητα κοπής | 300-500/s |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σκοπός | Χρησιμοποιήστε χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Σκοπός | Χρησιμοποιήστε χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 460*460mm (πρότυπα) |
|---|---|
| Λέιζερ | Στερεάς κατάστασης UV λέιζερ |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Τέμνουσα ακρίβεια | ±20 μm |
| ΟΝΟΜΑ | Σύστημα Depaneling λέιζερ |