| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Temp• Πυκνότητα PCB | 00,5-3,0 mm |
| Περιοχή κοπής | 450*350 mm |
| Διαμέτρου bit δρομολογητή | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Μικρή αλλαγή | Εγχειρίδιο |
| Χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Όνομα | Punching Depaneling Die |
|---|---|
| moq | 1 σύνολο |
| υλικό για το πρότυπο | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Προσαρμοσμένος |
| Έτοιμος χρόνος | 7-15Days |
| Χωρισμός του πάχους | 00,6-3,5 mm |
|---|---|
| Χωρισμός του μήκους | 600 χιλιοστά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Σκοπός | γραμμικές και κυκλικές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Max που καθοδηγεί την ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Άκαμπτο Fixturing | Καθολική δακτυλήθρα & αντιστατικό προσάρτημα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60000rpm/min |
| Μοντέλο | 3MM |
| Σειρά δρομολόγησης | 320mm*320mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| μήκος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 770*510*450 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Μίν. Τάξη (Σάτ) | 1 |
| Εγγύηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Temp• Πυκνότητα PCB | 00,5-3,0 mm |
| Περιοχή κοπής | 450*350 mm |
| Διαμέτρου bit δρομολογητή | 00,8 ~ 2,0 mm |
| Μικρή αλλαγή | Εγχειρίδιο |