| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | Απεριόριστο |
| Λεπτομέρεια συσκευασίας | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Λεπτομέρειες παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες μετά από επιβεβαιώστε την πληρωμή |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Όνομα | Punching κύβος Depaneling |
|---|---|
| MOQ | 1 σύνολο |
| υλικό για το πρότυπο | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Προσαρμοσμένος |
| Έτοιμος χρόνος | 7-15days |
| Ονομασία | Αυτόματος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 1200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Τύπος | Δρομολόγηση |
|---|---|
| Άξονας | KAVO |
| Βάρος της μηχανής | 600KGS |
| Μέγεθος PCB | 450*350mm |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 480 χιλ. |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ/EXW |
| τύπος λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |