| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποστρώματος PCB | 330mm/270mm ((Μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
|---|---|
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
|---|---|
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Τύπος PCB | Πίνακες PCB με αρθρώσεις άλεσης |
|---|---|
| Υλικό PCB | Αλουμινίου FR4 FPC |
| Πάχος PCB | 0,3-1,0 χλστ |
| Δύναμη | 220V (προσαρμοσμένο) |
| Βάρος | 530kg |
| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 450 χλστ |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Name | PCB,FPC Automatic Hot Bar Soldering Machine |
|---|---|
| Color | White |
| Size | 200 X 380 X 1400mm |
| Working Area | 110mm X 150mm |
| Tolerance Of Pressing | 0.05MPA |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |