| Πλεονέκτημα | Κόψιμο παχιάς σανίδας με τη χαμηλότερη ένταση |
|---|---|
| Μήκος κοπής | 200mm / 330mm/ 400mm/450mm/480mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Εργασιακή περιοχή | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Δάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πίνακας | 2 |
| Εγγύηση | Ενας χρόνος |
| Πάχος PCB | 0,5-3,5mm |
| Ταχύτητα αξόνων | 60000RPM |
| Βάρος μηχανών | 650Kgs |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.63.0mm |
| Δύναμη | 220/110V |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Άξονας | KAVO |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Λειτουργία | Μηχανοποιημένος |
|---|---|
| Παράδοση | 1-3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| μέγεθος | Θα μπορούσε να προσαρμοστεί |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| μήκος κοπής | 460mm |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Αυτόματη αντίθετη μηχανή φορτωτών PCB ‐ που γίνεται σε Dongguang Κίνα | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 4 ‐ 7kg/cm2 |
| Μέγεθος περιοδικών | 320*355*567 (χιλ.) |
| Ύψος μεταφορών | 900±20mm |
| Μέγεθος PCB | 60~250*330mm |
| Αυτόματη αντίθετη μηχανή φορτωτών PCB ‐ που γίνεται σε Dongguang Κίνα | 1500*790*1250 2090*790*1250 |
|---|---|
| Παροχή αέρα | 4 ‐ 7kg/cm2 |
| Μέγεθος περιοδικών | 320*355*567 (χιλ.) |
| Ύψος μεταφορών | 900±20mm |
| Μέγεθος PCB | 60~250*330mm |