| Punching δύναμη | 3-30T |
|---|---|
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
| Πίεση αέρα | 00,5-0,7Mpa |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
|---|---|
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Κατάθλιψη | 0.45-0.70pa |
| Εγγύηση | δωρεάν 12 μήνες |
| Βάρος | 530kg |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
|---|---|
| Σκοπός | Τύπος δύο στροφών |
| Εγγύηση | Ένα έτος δωρεάν |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστο |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ικανότητα | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος | πνευματικός |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |