| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Χρονοδιάγραμμα | επτά ημερών |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 500*270mm |
| μήκος πλατφορμών | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δυνατότητα πάχους | 1.03.0mm |
| Μέγεθος κοπής | unlimit |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm |
| Τύπος λεπίδων | στρογγυλό και γραμμικό |
| Δύναμη | 110/220V |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Πάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Bit δρομολόγησης | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 χλστ |
| Τυποποιημένη περιοχή εργασίας | 450*350mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Εξουσιοδότηση | Ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | Γραμμικός |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πάχος | 0.33.5mm |
| Ανώτατο μήκος | 400mm |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| certification | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 0,3-3,5 χλστ |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |