| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Όνομα | Depaneling μηχανή PCB λέιζερ SMT |
|---|---|
| Λέιζερ | Optowave |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 600*460mm |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
| Προϊόν | Διαχωριστής PCB β-περικοπών |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Chuangwei |
| Χρώμα | Άσπρος |
| Τέμνον μήκος Max | 430mm |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υλικό | PCB, πεθαίνουν. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πίνακας, άκαμπτο PCB |
| Τρόπος ελέγχου | Αυτοκίνητο, χέρι, ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | διάτρηση PCB |
| Οδηγώ | Πνευματικός |
| Υλικό | PCB, PCB από αλουμίνιο |
|---|---|
| Οδήγηση | Πνευματικά |
| Ονομασία προϊόντος | PCB Depanelization |
| Σχήμα | Κούρεμα σε V, LED σωλήνα |
| Τρόπος ελέγχου | Μεταλλουργία PCB, Ηλεκτρική |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο | - Ναι, ναι. |
| Ακριβότητα κοπής | ±0,05 mm |
| Το κύκλος ζωών | 7-15 δευτερόλεπτα |
| Μέγεθος διάτρησης | Μέγιστο 400*300 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θαλάσσιας χρήσης θήκη από πλακέ, ασφαλής, δεν χρειάζεται να απολυμαίνεται |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Η πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| μορφή λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 0.63.2mm |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πλατφόρμα | Μπορεί να προσαρμόσει |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Χωριστό μήκος | 600mm (μπορεί να προσαρμόσει) |
|---|---|
| Χωριστό πάχος | 00,6-3,5 mm |
| Σκοπός | γραμμική και στρογγυλή λεπίδα |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποστρώματος PCB | 330mm/270mm ((Μπορεί να γίνει κατά παραγγελία) |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Δυναμικό και τάση | 110V/220V |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |