| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Εφαρμογή | Πίνακες από αλουμίνιο |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Επιτροπή σύνδεσης ενώσεων άλεσης |
| Τυποποιημένη περιοχή εργασίας | 320*320mm |
| Σύστημα λειτουργίας | Κερδίστε 7 |
| Άξονας | Αστέρι πρωινού ή KAVO |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
|---|---|
| depaneling μήκος | unlimit |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Λεπίδα | γραμμικές λεπίδες από την Ιαπωνία |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Λεπίδα | Γραμμικός |
|---|---|
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Τύπος | πνευματικός |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Αλεπούδες | γραμμικός και στρογγυλός τύπος |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Χωρισμός του πάχους | 0.63.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | 460mm (μπορεί να προσαρμόσει) |