| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Μαξ. μήκος κοπής | 330 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Υλικό για τη λεπίδα | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
|---|---|
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τύπος | Πνευματικός τύπος |
|---|---|
| Υλικό των λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Υπηρεσία υποστήριξης στο εξωτερικό |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
|---|---|
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Σχήμα | SMTfly-1M |
|---|---|
| Βάρος (kg) | 55 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | Εγχειρίδιο |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Μέγεθος (mm) | 400*780*480 |