| Μέγεθος κοπής | 460 mm (μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB Depanel |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θαλάσσιας χρήσης θήκη από πλακέ, ασφαλής, δεν χρειάζεται να απολυμαίνεται |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Η πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |
| Ονομασία | Τέμνουσα μηχανή PCB |
|---|---|
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Δυνατότητα κοπής | 00,3-3,5 mm |
| Μέγεθος κοπής | 460 / 600 / 1200 mm |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 SET |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 450 χλστ |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από πλακέτο |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |