| Σχήμα | CWVC-330 |
|---|---|
| μήκος κοπής PCB | 330 |
| Μέγεθος | 700x210x400 |
| Δυνατότητα κοπής (mm) | 0.3x3.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Ονομασία | Αυτόματος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 1200 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
|---|---|
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.63.5mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 460mm |
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Δρόμος αποστολής | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες ημέρες |
| Ακρίβεια της κοπής | 00,01 mm |
| Στρίψιμο | 50000 στροφές/λεπτο |
| Ονομασία | PCB Depanel |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 200 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σετ/μήνα |
| Λεπίδες | Δύο γραμμικές λεπίδες |
| Διάστημα κοπής | 450 χλστ |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB depanelizer |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | t/t, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Προθεσμία πληρωμής | Τ/Τ, paypal, πιστωτική κάρτα, μετρητά |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| χρόνος παράδοσης | 3-5 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Ονομασία | μηχανή PCB depanel |
| Διάστημα κοπής | 460 mm (μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| τύπος λεπίδων | μία κυκλική λεπίδα και μία γραμμική λεπίδα |
| Σύστημα | Αυτόματος τύπος |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |