| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Τύπος PCB | V Σχοινιά |
|---|---|
| Δάχος PCB | 0.6~3.5 |
| Υλικό PCB | Αλουμίνιο, FR4 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρώμα | λευκό |
| Ονομασία | μηχανή δρομολόγησης PCB |
|---|---|
| Δάχος PCB | 30,0 mm |
| Χρώμα | Λευκό |
| Στρίψιμο | ΚΑΒΟ |
| Ταχύτητα σπινθήρα | 60000RPM |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 100W |
| βάρος | περίπου 200kg ((Πλατφόρμα ένταξης) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 100W |
| βάρος | περίπου 200kg ((Πλατφόρμα ένταξης) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |