| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Μαξ. μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σύστημα | Με κινητήρα διαχωρισμός PCB |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 650 κιλά |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Μαξ. μήκος κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Σύστημα | Με κινητήρα διαχωρισμός PCB |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | Αστέρι πρωινού |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |