| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220/110V |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Σχήμα | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Βάρος μηχανών | 45/30 kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | επτά ημερών |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
|---|---|
| Ακριβότητα κοπής | ±0,01 mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Δάχος πομπής | 00,4 mm ~ 3,2 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |