| Άξονας | 50000rpm/min |
|---|---|
| Βίδα | Εισαγωγές βιδών επίγειων σφαιρών ακρίβειας TBI |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Φακός | Computar EX2C |
| Punching δύναμη | 3-30T |
|---|---|
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| η εργασία είναι | 330*220mm |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Συμμετοχή τρύπησης (T) | 3 (κατασκευασμένα κατά παραγγελία κουτιά έως 30T) |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 330*220 (κατά παραγγελία) |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Ανώτατη τέμνουσα ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 322*322mm |
| Δύναμη (W) | 400W |
| Ακρίβεια άξονα | 0.001mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 100W |
| βάρος | περίπου 200kg ((Πλατφόρμα ένταξης) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαστική θήκη |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Υλικό των μοντέλων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δρόμος διαχωρισμού | Punching |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Υλικό των μοντέλων | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Δρόμος διαχωρισμού | Punching |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Max που καθοδηγεί την ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Άκαμπτο Fixturing | Καθολική δακτυλήθρα & αντιστατικό προσάρτημα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60000rpm/min |
| Μοντέλο | 3MM |
| Σειρά δρομολόγησης | 320mm*320mm |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Στέλνοντας τρόπος | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |