| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Εγγύηση | Ένα έτος δωρεάν |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Δάχος | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | unlimit |
| Ανώτατο τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 110/220v |
| Εφαρμογή | Διαφορετικός πίνακας πάχους FR4/Aluminum Depanelizing |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 ΗΜΕΡΑ |
| Avantage | Η εύκολη λειτουργία, προστατεύει το συστατικό καλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Εγχειρίδιο |
| Μέγεθος PCB (μέγιστο) | 322mm*322mm |
| Μονάδα μάζας | 5 χιλιοστά |
| Στρίψιμο | 50000rpm/min |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
|---|---|
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| Διεπαφή μηχανών | AOC LCD17», ποντίκι Logitech |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Λειτουργία GUI | Κινεζικά παράθυρα XP |
|---|---|
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Χειρωνακτικός |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Ακαμψίας | Πρότυπα |
|---|---|
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Χειρωνακτικός |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Φακός | Computar EX2C |
|---|---|
| Βίδα | Εισαγωγές βιδών επίγειων σφαιρών ακρίβειας TBI |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |