| Χρόνος πινάκων PCB | 6Sec |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Πίεση αέρα | 4-6 φραγμός |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένος) |
| Κατεύθυνση μεταφοράς | Από τα αριστερά προς τα δεξιά ή από δεξιά προς αριστερά |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Ονομασία | Πυροβολισμός |
|---|---|
| Περιοχή PCB (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Βάρος (kg) | 680 |
| Μέγεθος | 1200 χιλιοστά x 800 χιλιοστά x 1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Αποδόσεις | 3T/8T/10T |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | Ελεύθερος για ένα έτος |
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες (στο απόθεμα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| κύκλος ζωής | 200000 φορές |
|---|---|
| χρώμα | Μπλε μαύρο γκρι |
| Όρος | Νέος |
| Τυποποιημένο OperationTemperature | 260 |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας (Γ) | 350 |