| Place of Origin | China |
|---|---|
| Weight | 600kgs |
| PCB thickness | 0.3-3.5mm |
| Spindle | KAVO |
| Cutting precision | 0.1mm |
| Max που καθοδηγεί την ταχύτητα | 100mm/s |
|---|---|
| Άκαμπτο Fixturing | Καθολική δακτυλήθρα & αντιστατικό προσάρτημα |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60000rpm/min |
| Μοντέλο | 3MM |
| Σειρά δρομολόγησης | 320mm*320mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Πάχος PCB | 0,3-3,5 χλστ |
| Άξονας | Αστέρι πρωινού |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.1mm |
| Τυποποιημένη περιοχή εργασίας | 320*320mm |
|---|---|
| Πάχος PCB | 0.53.5MM |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Συχνότητα | 50-60Hz |
| Πίνακας | 2 |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | Χρώμα ESD |
| Τάση | 110v/220v |
| Βάρος μηχανών | 1500kgs |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ανώτατο μέγεθος PCB | 460*460mm (πρότυπα) |
|---|---|
| Λέιζερ | Στερεάς κατάστασης UV λέιζερ |
| Εμπορικό σήμα λέιζερ | Optowave |
| Τέμνουσα ακρίβεια | ±20 μm |
| ΟΝΟΜΑ | Σύστημα Depaneling λέιζερ |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |