| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Ονομασία | Αυτόματος δρομολογητής PCB |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Υψηλό efficience με τη διπλή πλατφόρμα εργασίας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υπηρεσία | Ανεφοδιασμός πέρα από τη θαλάσσια υπηρεσία |
| Πακέτο | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Φακός | Computar EX2C |
|---|---|
| Βίδα | Εισαγωγές βιδών επίγειων σφαιρών ακρίβειας TBI |
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Φόρτωμα και εκφόρτωμα PCB | Εγχειρίδιο |
| Μέγεθος PCB (μέγιστο) | 322mm*322mm |
| Μονάδα μάζας | 5 χιλιοστά |
| Στρίψιμο | 50000rpm/min |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
|---|---|
| Μέγεθος PCB (ανώτατο) | 322mm*322mm |
| Διεπαφή μηχανών | AOC LCD17», ποντίκι Logitech |
| PCB πυκνά (ανώτατος) | 5mm |
| Άξονας | 50000rpm/min |