| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος | 650 κιλά |
|---|---|
| ανώτατο μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| Μάρκα ατράκτου | ΚΑΒΟ |
| Ηλεκτρική σκούπα | Επάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Warranty | Free one year |
|---|---|
| Color | White |
| Spindle | KAVO spindle |
| Power | 220V |
| PCB Thickness | 0.5-3.5mm |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| PCB | FR4, FPC |
| Τετάρτη | 110V/220V |
| Διάσταση | 1480mm*1360mm *1412 χιλ. |
| Βάρος | 1500 κιλά |
| Μέγεθος PCB | 450*350mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί) |
|---|---|
| Δύναμη | 220V |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
| Εμπορικό σήμα | Chuangwei |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Ατρακτος | KAVO |
| Ταχύτητα | 60000rpm |
| Δύναμη | 220V, 4.2KW |
| χρώμα | Άσπρος |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
|---|---|
| Υλικό PCB | FR4, MCPCB |
| Τέμνουσα ακρίβεια | 0.01mm |
| Περιοχή εργασίας | 320*320mm, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Άξονας | Αστέρι πρωινού |
| Χρώμα | λευκό |
|---|---|
| Κεφάλι λέιζερ | Λάιζερ υπεριώδους ακτινοβολίας στερεής κατάσταση |
| Ποσοστό δύναμης | 10/15W |
| Υλικό PCB | FPC, FR4 |
| Εργασιακή περιοχή | 300*300 mm |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | Αστέρι πρωινού |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |