| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Δυνατότητα κοπής | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν ένα έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | Μέσα σε 7 ημέρες εργασίας |