| Σχήμα | CWVC-1 |
|---|---|
| Ικανότητα (Σάτ) | 1000 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Σχήμα | CWV-1A460 |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 v |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολα/εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Σχήμα | CWV-1A600 |
|---|---|
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 600 |
| Ταχύτητα κοπής (mm/s) | 100/200/300/500 |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος (β) | 110/220 |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
| depaneling μήκος | 330mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | πνευματικός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | Πνευματικό |