| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 1035*345*620mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.13.5mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 304 κιλά |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνον μήκος | unlimit |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plyooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3days μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τέμνον μήκος | Απεριόριστος |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | Ελεύθερος για ένα έτος |
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες (στο απόθεμα) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | Πιστωτική κάρτα δυτικής ένωσης T/T L/C paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, δυτική ένωση, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |