| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.3~3.5 |
|---|---|
| Τέμνων τύπος | Β αυλάκι |
| Υλικό πινάκων | Αργίλιο FR4 |
| Λεπίδα | Γραμμικές λεπίδες |
| Εξουσιοδότηση | 1 ΕΤΟΣ |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Χρώμα | λευκό |
| βάρος | 55 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Δύναμη | 220V |
| Εφαρμογή | FR4, Αλουμίνιο |
| Τύπος PCB | V Σχοινιά |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικό |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | 450mm |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε το πάχος | 1.03.5mm |
| Βάρος μηχανών | 200kg |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |