| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 mm / 600 mm / 1200 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| χρόνος παράδοσης | μέσα σε 3 ημέρες εργασίας |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |
| Χωρισμός του μήκους | unlimit |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα δύο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Η περίπτωση Plywooden θα είναι η πρώτη εκτίμηση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 460 mm / 700 mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Σύστημα | Χειρωνακτική λειτουργία |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Σύστημα | με χειροκίνητη λειτουργία |
| Διάστημα κοπής | 460 / 700 mm |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 460 χιλιοστά |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 460 mm / 700 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Χειρωνακτική λειτουργία |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 460 mm / 700 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Χειρωνακτική λειτουργία |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| μήκος κοπής PCB | 460mm |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| τύπος λεπίδων | μία γραμμική λεπίδα και μία κυκλική λεπίδα |
| Τύπος | Αυτόματος τύπος |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος κοπής | 450 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Ημερομηνία εγγύησης | Δωρεάν για ένα έτος |