| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Χρονοδιάγραμμα | 1 ημέρα μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Μέγεθος πλατφορμών | 500*270mm |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Διάστημα λεπίδας | 480mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τετάρτη | Εναλλακτικός ρεύμα 110 / 220V |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB με κινητή λεπίδα |
|---|---|
| Τέμνουσα ικανότητα | Μέγιστο 460 mm |
| Μοντέλο | 00,6-3,5 mm |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ασφάλεια | Προστασία αισθητήρα |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Μοντέλα | μπορεί να κατασκευαστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Υπηρεσία | Υπηρεσίες υποστήριξης στο εξωτερικό |
| Υλικό του μοντέλου | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για 1 έτος |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ονομασία | μηχανή PCB/fpc punching |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 30 σύνολα/μήνας |