| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μέγεθος κοπής | 720 χιλ. |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Ονομασία | Ο χειροκίνητος αποσφραγιστής PCB |
| Δρόμος αποστολής | Σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Προσαρμοσμένος |
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό | PCB, λουρίδα των οδηγήσεων, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | PCB |
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Τύπος λεπίδων | Κυκλικές λεπίδες |
| ακρίβεια ψηφιακής οθόνης | 00,01 mm |
|---|---|
| Αποτελεσματικό διευρυμένο μέγεθος | 250mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος | Βαθμός δοκιμής V-score & πάχος PCB |
| Φρέμα | Φρέμα από συμπαγές σίδηρο |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 600 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | λόγω της ικανότητας χειριστών |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος κοπής PCB | 600 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | CE |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Πλεονέκτημα | Έλεγχος LCD |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Μήκος χωρισμού | 460 mm / 720 mm / 1200 mm |
| Αλεπούδες | μία γραμμική λεπίδα και μία κυκλική λεπίδα |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |