| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Διάστημα λεπίδας | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Η λεπίδα κινείται | Ώθηση χεριών |
| Ακριβότητα κοπής | ±0.5mm |
| Τύπος κοπής | V Σχοινιά |