| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Εφαρμογή | FR4, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Προσαρμοσμένος |
| βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| χρώμα | Λευκό |
|---|---|
| Ποσότητα λεπίδων | 3 σύνολα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB T8 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη περίπτωση |
| Ο μακρύτερος ελαχιστοποιεί | Απεριόριστος |
|---|---|
| Τύπος | πνευματικός |
| Μέγεθος | 780mmx500mmx620mm |
| Βάρος | 185kg |
| Χρήση | πίνακας στυπτηριών περικοπών |
| Σκοπός | Πολλαπλά σύνολα |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διαχωρισμένο πάχος | 10,0-3,5 mm |
| Όνομα προϊόντων | Διαχωριστής β-περικοπών |
|---|---|
| Μάρκα | ChuangWei |
| Τέμνον πάχος | 0.33.2mm |
| Τέμνον σημείο | 0100200300400mm |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| πάχος διαχωρισμού | 10,0-3,5 mm |
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Υλικό | PCB, PCB χαλκού, PCB αλουμινίου |
|---|---|
| Κίνηση | Πνευματικά |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή depanelization PCB |
| Εφαρμογή | Πίνακας, τυπωμένος πίνακας κυκλωμάτων |
| Βάθος διάτρυσης | 0,02 ~ 3mm |
|---|---|
| Ταχύτητα αξόνων | 24000RPM |
| Δύναμη αξόνων | 800W |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Όγκος | 750x750x750mm |