| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Συσκευές | Αλεπού |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±0,03 mm |
| Γωνία λεπίδων | Κουτομικευμένο |
| Διάμετρος λεπίδων | 125 χιλιοστά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
| Τύπος πλάκας | V Σχοινιά |
|---|---|
| Ακριβότητα κοπής | ±0,01 mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Μειώστε το πάχος | 0.63.5mm |
| Δάχος πομπής | 00,4 mm ~ 3,2 mm |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Τρόπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Δάχος πομπής | 00,4 mm ~ 3,2 mm |
| Μέγεθος | 770*510*450 mm |
| Ταχύτητα | Ρυθμίσιμο |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | 0-400 |
| Σχήμα | CWV-1M720/460 |
|---|---|
| Ελαχιστοποιήστε την ταχύτητα | Εγχειρίδιο |
| Βάρος μηχανών | 45/30 kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | επτά ημερών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 300 σύνολα μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| χαρακτηριστικό | Με μεταγωγικό |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | 460 χιλιοστά |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 80 σύνολα/μήνας |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 100W |
| βάρος | περίπου 200kg ((Πλατφόρμα ένταξης) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0.5mm-3.0mm |
|---|---|
| Δύναμη εξοπλισμού | 100W |
| βάρος | περίπου 200kg ((Πλατφόρμα ένταξης) |
| Συνολικές διαστάσεις | 1768 × W800 × H1247 ((mm) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ξύλινη θήκη |