| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση Plywooden |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220/110V |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιημένο |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | η περίπτωση |
| Χρόνος παράδοσης | 3 ημέρες μετά την παραλαβή της πληρωμής |
| Όροι πληρωμής | T/T, Paypal, West Union, L/C |
| Σχήμα | CWV-1A |
|---|---|
| Μέγιστο μήκος αποκλεισμού PCB | 600 χιλιοστά |
| Δύναμη διαμόρφωσης | 00,6-3,5 mm |
| Κίνηση λεπίδας | Επάνω κυκλική λεπίδα που κινείται αυτόματα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 2 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Worktable | 330 x 220 mm |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220 |
| Κλίση (Pa) | 0.45-0.70 |
| Μέγεθος μηχανής | 730x810x1700 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 7 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες δωρεάν |
|---|---|
| Λεπίδα | δύο γραμμικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| χωρισμός του πάχους | 0.33.5mm |