| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| Μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220 κιλά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Τέμνον πάχος (χιλ.) | 0.6~3.5 |
| Διάστημα μεταφοράς (mm) | 1540 |
| Διάστημα κοπής PCB (mm) | 460/600/1000/1500 |
| Δύναμη | 110/220v |
| Τύπος | Εγχειρίδιο |
|---|---|
| Σκοπός | γραμμικές και στρογγυλές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ταχύτητα αποσύνδεσης | Χειρωνακτικός έλεγχος |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 10,0-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | δύο στρογγυλές λεπίδες |
| Ζωή λεπίδων | 7-8months |
| Έλεγχος | Έλεγχος με οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Έλεγχος | Έλεγχος με οθόνη αφής |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Τέμνον accurancy | ± 0.1mm |
|---|---|
| Ακρίβεια επαναπροσανατολισμού | ± 0.01mm |
| Χ τρόπος、 Υ、 Ζ της ώθησης | Σερβοκινητήρες εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Μέγεθος του ανώτερου precipitron | 500×500×1000mm |
| Μέθοδος συλλογής σκόνης | Χαμηλότερη συλλογή σκόνης |
| Δύναμη | : 220V 50/60HZ |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Βάρος | 115kgs |
| Περιστροφή/λεπτό | 4500rpm/min |
| Λ. ύψους μολύβδου | 1.2mm |
| Σκοπός | 9 ζευγάρια |
|---|---|
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Τύπος | μηχανή που οδηγείται |
| Μέγιστο μήκος κοπής | unlimit |
| Λεπίδα | κύκλος και γραμμικός |
|---|---|
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Εξουσιοδότηση | ελεύθερος έτος |
| Δύναμη | 110/220v |