| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Ονομασία | Χειροκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | 460mm |
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Πακέτο | Κεφάλαιο από αντιστοιχισμένο ξύλο |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ονομασία | Διαχωριστής PCB πολλαπλών διαχωριστών |
|---|---|
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Υλικό για τις λεπίδες | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Δύναμη ((W) | 10/15/18W |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 460*460mm (πρότυπο) |
| Ναυτιλία | FOB / EXW / DHL |
| Διάσταση | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα λέιζερ | Optowave |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού με V-Groove |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| πλαισίου | Στερεό σιδηρούνιος σκελετός |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός λεπίδων | 9 ζευγάρια |
| μορφή λεπίδων | κυκλικές λεπίδες |
| Εγγύηση | Μηχανή ελεύθερη για ένα έτος |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450MM |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |