| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | PCB Depanel |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| χρόνος παράδοσης | εντός 3 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής |
| Τύπος λεπίδων | Γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | ένα έτος δωρεάν |
| Χωριστό μήκος | 200 χιλιοστά |
| Χωριστό πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Ονομασία | Ημι- αυτόματη μηχανή διάτρησης PCB |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού PCB σε V-cut |
|---|---|
| Τετάρτη | 110-220V |
| Ανώτατο μήκος PCB | 200 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πίεση αέρα εργασίας | 00,5-0,7Mpa |
| Ονομασία | Διαχωριστής κοπής PCB V |
|---|---|
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Αριθμός Βλ. | 3 σετ (6 τεμάχια) |
| Σχήμα των λεπίδων | Λεπίδες κύκλων |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Διάστημα κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Μέγεθος κοπής | 460 / 700 |
|---|---|
| Επικαιροποίηση | 1 SET |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Αλεπούδες | Λεπτές γραμμικές και κυκλικές |
| Τύπος | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ταχύτητα κοπής | 100/200/300/500 mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 00,6-3,5 mm |
| αισθητήρας | Υποαισθητήρας υπέρυθρου |