| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |
| Βάρος | 36 κιλά |
|---|---|
| ταχύτητα κοπής ((mm/s) | ρυθμίστε |
| Πάχος πινάκων (χιλ.) | 0,5-3,0 |
| Μέρη Υψόμετρος ((mm) | 0-10 |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
|---|---|
| Ταχύτητα κοπής | 400mm/s |
| Δυνατότητα κοπής | 0.63.5mm |
| Υλικό λεπίδας | Ατσάλι υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Ονομασία του προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Εργασιακή περιοχή | 330*220mm |
|---|---|
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Κατάθλιψη | 0.45-0.70pa |
| Εγγύηση | δωρεάν 12 μήνες |
| Βάρος | 530kg |
| Τύπος | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | EXW/FOB/CIF |
| χρώμα | Λευκό |
| Ετικέτα | ChuangWei |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Βάρος | 600KGS |
| Μοντέλο | 00,3-3,5 mm |
| Στρίψιμο | Αστέρι πρωινού |
| Ακριβότητα κοπής | 0.1 mm |
| Χτυπήματα | Πυροβολιστική βάρκα με πετσέτα |
|---|---|
| Υλικό πετσέτας τρύπησης | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Μέγεθος συσκευασίας μηχανών | 95 * 85 * 195CM |
| Αύξηση βάρους | 700 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 110/220V |
|---|---|
| Κατάθλιψη | 00,45-0,7Mpa |
| Συμβάλτε | 3-30T |
| Εργασιακή περιοχή | 460*320mm |
| Βάρος | 680kgs |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 355nm |
|---|---|
| Ακρίβεια προσδιορισμού θέσης | ±2μm |
| Επαναληπτική ακρίβεια | ±1μm |
| Ταχύτητα ανίχνευσης λέιζερ | 2500mm/s (ανώτατος) |
| Δύναμη | 220v 380v |