| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| Ονομασία | Πίνακες PCB με πιστοποιητικό CE |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | T/T, Paypal |
| χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά από λάβετε την πληρωμή |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450MM |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450MM |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Ονομασία | Μηχανοκίνητος διαχωριστής PCB |
|---|---|
| Υλικό | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
| Αριθμός λεπίδων | Δύο |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450MM |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Ονομασία | Δικτυακό τραπέζι PCB Router |
|---|---|
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450MM |
| Στρίψιμο | Άξονας KAVO |
| Δύναμη | 220V |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Δρόμος αποστολής | επιλογή |
| Υλικό για τις λεπίδες | χάλυβα υψηλής ταχύτητας |
|---|---|
| Αριθμός λεπίδων | 3-9 σετ (προσαρμοσμένα) |
| Διάστημα κοπής | Απεριόριστο |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |
| Στέλνοντας τρόπος | Επιλογή |
| Υλικό λεπίδων | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
|---|---|
| Μέγιστο. Μέγιστο μήκος κοπής | Απεριόριστο |
| Ταχύτητα κοπής | 400 mm / s |
| Τετάρτη | 220 /110 V |
| Μέγεθος μηχανής | 2180 * 620 * 960 mm |