| Διάστημα κοπής | 330 χιλιοστά |
|---|---|
| μορφή λεπίδων | Στρογγυλή λεπίδα |
| Υλικό | Εισαγωγές χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Δρόμος αποστολής | FOB / EXW (Φτιάχνεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Διαστάσεις (W*D*H) | 1220mm*1450mm*1420mm |
|---|---|
| Βάρος | 550KGS |
| Όφσετ ύψους | 60~110mm |
| Επανάληψη προσδιορισμού θέσης | 0.001mm |
| Εργασιακή περιοχή άξονα (max) | 680mm*360mm*50mm |
| Ονομασία | Μηχανή διαχωρισμού με V-Groove |
|---|---|
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
| Υλικό λεπίδων | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| πλαισίου | Στερεό σιδηρούνιος σκελετός |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Ονομασία | Ημι- αυτόματη μηχανή διάτρησης PCB |
|---|---|
| Εργασιακή περιοχή | 330×220 |
| Συνεισφορά(T) | 8 |
| Μέγεθος | 800×730×1230 |
| Εγγύηση | ελεύθερος έτος |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ηλεκτρική σκούπα | Πάνω ή κάτω (προαιρετικό) |
| Bit δρομολόγησης | 0,8/1,2/1,5/1,8/2,0 χλστ |
| Μέγεθος PCB | 450*350 mm |
| Υλικό PCB | FR1, FR4, MCPCB |
| Ονομασία του προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Στέλνοντας τρόπος | ΕΠΙΘΕΣΙΟ |
| Εγγύηση | ελεύθερος για ένα έτος |